Інтерфакс-Україна
16:26 14.08.2014

Представник МКЧХ Корба прибуде до Києва в четвер щодо питання російського конвою

1 хв читати
Представник МКЧХ Корба прибуде до Києва в четвер щодо питання російського конвою

Керівник оперативної діяльності Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Європі та Центральній Азії Лоран Корба прибуде до Києва для обговорення питання російського гуманітарного конвою, повідомила співробітник представництва Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні Світлана Скокова.

"Ми підтверджуємо його візит до Києва, він прибуде вже сьогодні ввечері", - розповіла С.Скокова в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в четвер.

За її словами, метою візиту Л.Корба є обговорення російського гуманітарного конвою та гуманітарної діяльності в Україні з огляду на збройний конфлікт на сході України.

Під час візиту Л.Корба заплановано зустрічі з віце-прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, заступником глави Адміністрації президента Валерієм Чалим, міністром закордонних справ Павлом Клімкіним і президентом українського товариства Червоного Хреста Іваном Усіченком.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА