Інтерфакс-Україна
16:02 21.08.2014

Порошенко заявив, що підстави для рішення про розпуск ВР з’являться 24 серпня - прес-секретар президента

1 хв читати
Порошенко заявив, що підстави для рішення про розпуск ВР з’являться 24 серпня - прес-секретар президента

Президент України Петро Порошенко може ухвалити рішення про розпуск Верховної Ради у День Незалежності, повідомляє прес-секретар президента України Святослав Цеголко.

"Порошенко про розпуск ВР: Рішення буде тоді, коли з’являться конституційні підстави. А їх час припадає на День Незалежності", - написав С.Цеголко в своєму мікроблозі в "Твіттері".

Україна відзначає День Незалежності 24 серпня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко обговорив з міністром закордонних справ Німеччини Бербок подальшу допомогу Україні

Україна сподівається на допомогу Німеччини у відкритті перемовних кластерів з ЄС - голова комітету Ради

Сірко про коригування угоди про надра: Не знаю, чи це дипломатично можливо

Тимошенко обговорила с пастором Бернсом відновлення стосунків з США та компроміси, до яких, на її думку, готові українці

Матернова підкреслила важливість залучення громадянського суспільства до переговорного процесу про вступ України в ЄС

Данія закликає до відкриття всіх переговорних Кластерів про вступ України в ЄС в 2025р. - Б’єрре

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки обстрілу РФ по Миколаївці Донецької області

Каллас: Відповідальність за злочини керівництва РФ та воєнні злочини має бути більш автоматичною

Сибіга: Україна ніколи не визнає жодні вкрадені Росією території, не погодиться на обмеження армії

Глава МЗС Литви: єдиним ефективним інструментом для переговорів є тиск на Росію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА