Інтерфакс-Україна
12:41 26.08.2014

Тимошенко: Головним завданням "Батьківщини" у майбутній ВР буде створення проєвропейської конституційної більшості

2 хв читати
Тимошенко: Головним завданням "Батьківщини" у майбутній ВР буде створення проєвропейської конституційної більшості

Головною метою партії "Батьківщина" в новому скликанні Верховної Ради України, який буде обрано на позачергових виборах восени, буде формування проєвропейської демократичної конституційної більшості, заявляє лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

У своїй заяві, оприлюдненій на сайті "Батьківщини" у вівторок, Ю.Тимошенко зазначає, що "Батьківщина" йде в парламент, щоб у ньому більше не було ворогів українського народу, які з легкістю голосують за диктаторські закони. Щоб до складу вищого законодавчого органу більше не входила п'ята колона Кремля. Щоб європейський курс України більше не підлягав сумніву. Щоб кращі представники громадянського суспільства і герої Майдану впливали на долю країни. Щоб Україна змінилася на краще і стала дійсно новою країною".

Саме тому, йдеться в заяві, головна мета та основні завдання "Батьківщини" в новому парламенті - вперше створити проєвропейську демократичну конституційну більшість. "Замість 300 зрадників в коаліції мають бути 300 спартанців, які готові покласти всі свої сили для змін в країні", - наголошує Ю.Тимошенко.

У зв'язку з цим, лідер партії закликала всі прогресивні, демократичні політичні сили до консолідації в новому парламенті.

"На цих виборах ми будемо боротися не проти одне одного, а за майбутнє України. В умовах війни ворог у нас один - це зовнішній агресор. Тому принцип непротистояння має бути лейтмотивом виборчої кампанії, щоб потім, за результатами виборів, була сформована надійна демократична конституційна більшість, яка буде чітко дотримуватися правильного курсу розвитку країни", - наголосила вона.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко у своєму зверненні від 25 серпня заявив про те, що він прийняв рішення розпустити Верховну Раду VII скликання. У зверненні йдеться про те, що позачергові парламентські вибори мають відбутися 26 жовтня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

Без санкційного тиску на РФ не буде прориву переговорних позицій від Росії – Подоляк

Один з ініціаторів законопроєкту, що обмежує незалежність НАБУ та САП, утримався від голосування

"Євросолідарність" проти законопроєкта №12414, а голосування окремих депутатів "за" - це не позиція фракції - Геращенко

МЗС Туреччини про переговори у Стамбулі: Наша мета — забезпечити продовження спілкування сторін одна з одною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА