Інтерфакс-Україна
16:52 26.08.2014

Порошенко закликав Росію, Білорусь і Казахстан підтримати його мирний план з урегулювання ситуації на Донбасі

2 хв читати
Порошенко закликав Росію, Білорусь і Казахстан підтримати його мирний план з урегулювання ситуації на Донбасі

Президент України Петро Порошенко закликав Росію, Білорусь і Казахстан підтримати його мирний план з урегулювання ситуації на Донбасі.

"Я переконаний, що цей план і на сьогодні є актуальним, єдино можливим інструментом припинення кровопролиття й забезпечення постконфліктної реконструкції Донбасу. З огляду на це я закликаю всіх учасників сьогоднішньої зустрічі розглянути й за можливості взяти цей план за основу для врегулювання ситуації на Донбасі", - заявив президент, виступаючи на зустрічі високого рівня Україна – ЄС - Євразійська трійка у Мінську у вівторок.

Президент запевнив присутніх в тому, що основною його метою є досягнення миру та спокою у східних регіонах України з урахуванням інтересів жителів цих областей.

"Я це гарантую – мають і будуть враховані", - сказав він.

Він також наголосив на важливості встановлення контролю на українських кордонах, а також звернувся із закликом до негайного звільнення усіх заручників.

Він також заявляє про готовність до обговорення різних варіантів мирного врегулювання ситуації на сході України.

"Готовий обговорювати різні варіанти виходу із ситуації, що допоможе перевести стратегію виходу ситуації в мирне русло", - зазначив президент.

Таку думку він висловив після того, як президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв озвучив свої пропозиції з урегулювання ситуації в Україні, основними пунктами якої стали: припинення гуманітарної катастрофи, оголошення перемир'я, припинення санкційного протистояння й допомога українській економіці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський та Ердоган обговорили першу та наступну зустрічі делегацій в Стамбулі

Дипломатична академія України ім.Геннадія Удовенка відзначила 30-річчя

Україна готова до діалогу з Росією, але вимагає чітких і зважених пропозицій – Єрмак

Поки РФ вважатиме, що має право обговорювати членство України в НАТО, доти атакуватиме Україну - голова комітету Ради

НАТО не прийматиме офіційних рішень щодо нерозширення Альянсу, вважає нардеп Чернєв

Раді пропонують удосконалити процес оскарження відкликання депутатів місцевих рад

Кличко заявив про політичний тиск на роботу Київради

США готові чинити максимальний тиск на Росію у випадку необхідності – Держдеп

ЄС веде перемовини з США в рамках підготовки 18-го пакету санкцій проти РФ – Мерц

"Євросолідарність" вимагатиме від органів держвлади інформацію щодо відвідування урядового кварталу Портновим

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА