Інтерфакс-Україна
17:18 26.08.2014

Білорусь готова прийняти подальші раунди переговорів щодо ситуації в Україні - Лукашенко

1 хв читати
Білорусь готова прийняти подальші раунди переговорів щодо ситуації в Україні - Лукашенко

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляє, що Мінськ готовий у разі потреби прийняти подальші раунди переговорів з урегулювання ситуації в Україні.

"Білорусь готова прийняти подальші раунди переговорів, якщо в цьому буде потреба", - заявив О.Лукашенко в Мінську у вівторок, відкриваючи саміт у форматі МС-ЄС-Україна.

Говорячи про зустріч, що відбувається в білоруській столиці, він зазначив, що "народи світу очікують бодай позитивних сигналів із Мінська".

При цьому О.Лукашенко наголосив: той факт, що сторони сіли за стіл переговорів, уже сам по собі багато означає.

"Глибоко переконаний, що розв’язання економічних розбіжностей також сприятиме врегулюванню ситуації в Україні", - продовжив О.Лукашенко. "Вважаю за необхідне максимально конструктивно попрацювати в цьому напрямку", - зазначив він.

"Сподіваюся, ця зустріч стане імпульсом до ефективного діалогу з пошуку компромісів, планування подальших кроків з нормалізації ситуації в нашій Україні, взаємодії в масштабах усієї Європи", - додав президент Білорусі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд продовжить розгляд позову Порошенка про скасування санкцій проти нього в закритому режимі 7 листопада - адвокат

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА