Інтерфакс-Україна
11:46 27.08.2014

Кабмін у середу розгляне питання фіндопомоги призовникам та оформлення віз Ісландії та Колумбії - порядок денний

1 хв читати
Кабмін у середу розгляне питання фіндопомоги призовникам та оформлення віз Ісландії та Колумбії - порядок денний

Уряд України на засіданні в середу розгляне порядок виплати грошової допомоги громадянам, яких призивають на строкову військову службу, зазначено в порядку денному засідання.

Окрім цього, Кабмін має намір затвердити угоду з урядом Ісландії про спрощене оформлення віз та угоду з урядом Колумбії про звільнення від оформлення віз для громадян, які користуються дипломатичними, службовими або офіційними паспортами, а також схвалити підписання угоди з урядом Китаю про співпрацю в галузі здоров'я та карантину тварин.

Під час засідання уряд обговорить доопрацювання проекту постанови Кабміну "Про схвалення прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2015 рік та основних макропоказників економічного та соціального розвитку України на 2016 і 2017 роки та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода з Данією щодо спільного виробництва важлива з погляду безпеки - Зеленський

Макрон та Стармер проведуть нову зустріч "коаліції охочих"

Орбан звинуватив Україну у підготовці до впливу на вибори 2026 року та діяльність її спецслужб в країні

Україні потрібна постійна оборонна та військова підтримка - заява парламентаріїв країн Європи

Зеленський мав аудієнцію у короля Данії

МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку із недружніми заявами угорської сторони

Путін знов заявив Трампу, що РФ не відступить від своїх цілей у війні з Україною

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА