Інтерфакс-Україна
14:55 27.08.2014

Порошенко закликає сформувати коаліцію до виборів ВР

1 хв читати
Порошенко закликає сформувати коаліцію до виборів ВР

Президент України Петро Порошенко закликає демократичні сили до об'єднання в коаліцію до виборів Верховної Ради.

"Бажано, щоб вони перемогли, об'єднавшись до виборів, - єдиний політичний блок, Блок Петра Порошенка й усі демократичні сили. Якщо комусь заважає такий формат нашої передвиборної моделі, зараз треба підписати декларацію про об'єднання в коаліцію після перемоги на парламентських виборах", - заявив він у Києві в середу на з'їзді партії "Солідарність", під час якого цю політсилу було перейменовано на Блок Петра Порошенка.

При цьому глава держави наголосив, що неприпустимо, якщо після виборів, окрім справжнього фронту боротьби за незалежність України, всередині з'явиться "другий фронт", який діятиме проти України.

За його словами, склад більшості майбутнього парламенту має бути відомий ще до виборів. "Треба припинити практику підкилимових домовленостей. Ми не повинні повторити помилок лідерів національно-визвольних рухів початку ХХ століття", - додав П.Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон вважає, що деякі пункти запропонованого США плану щодо України потребують уточнень

США в рівній мірі взаємодіють з обома сторонами, щоб припинити війну в Україні - Білий дім

Мирний план для України рухається у правильному напрямку - прем’єр Фінляндії

Російський план неприйнятний у будь-якій формі – заява "Євросолідарності"

Закордонні бізнесмени, політики та експерти частіше критикують 28-пунктний план, але згадують слабкість Європи

Ексміністр Кулеба: В угоді США й РФ немає нових ідей, Україна має обрати між переговорами та продовженням боротьби

Голови МЗС 7 країн у річницю нюрнберзького процесу заявили про вразливість міжнародного права через війну в Україні

Треба припинити політичні ігрища, парламент воюючої країни має працювати об'єднано – Зеленський

Вже цієї зими в Києві запрацюють 7 міні-ТЕЦ - Кличко

Нардеп Жупанин на зустрічі фракції з президентом запропонував підтримати голову енергокомітету Геруса на посаду глави Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА