Інтерфакс-Україна
11:14 28.08.2014

Росія безпосередньо залучена до воєнних дій в Україні, зазначає посол США

1 хв читати
Росія безпосередньо залучена до воєнних дій в Україні, зазначає посол США

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт повідомив, що Російська Федерація спрямовує на схід України дедалі більше своїх військовослужбовців, а також новітні системи ППО і тепер безпосередньо долучена до воєнних дій.

"Танків, бронетехніки, артилерії та реактивних систем залпового вогню, що постачає Росія, недостатньо, щоб перемогти ЗС України. Отже, тепер іще більша кількість російських військ безпосередньо долучена до військових дій на території України", - написав він на своїй сторінці в мережі Твіттер в четвер уранці.

Окрім цього, він повідомив, що Росія спрямувала новітні системи ППО, зокрема Панцир-С1, на схід України "і тепер безпосередньо долучена до воєнних дій".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на нараді з прем'єром обговорив майбутню конфігурацію виконавчої влади

ЄС скликає екстрену зустріч у відповідь на тарифний удар Трампа, лідери вимагають жорстких заходів

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА