Інтерфакс-Україна
10:01 29.08.2014

Генсек ООН стурбований повідомленнями про ескалацію обстановки на південному сході України

1 хв читати
Генсек ООН стурбований повідомленнями про ескалацію обстановки на південному сході України

Генсек ООН стривожений повідомленнями про те, що бої на сході України розширилися на південь до Азовського моря та до кордону Російської Федерації, повідомив представник Пан Гі Муна Стефан Дюжаррик на прес-конференції в четвер.

"Якщо ця інформація підтвердиться, то це свідчитиме про небезпечну ескалацію ситуації в Україні", - зазначив він.

За словами С.Дюжаррика, міжнародна спільнота не може допустити подальшої ескалації ситуації, насильства та руйнувань на сході України.

"Генсек згадав про нещодавні переговори в Мінську 26 серпня і першу офіційну зустріч між президентами України та Росії. Він закликає до продовження цих переговорів з метою пошуку мирного виходу з конфлікту", - наголосив представник Пан Гі Муна.

"Усі сторони мають зробити свій внесок у мирне розв'язання цієї кризи за дотримання українського суверенітету і територіальної цілісності", - додав С.Дюжаррик.

При цьому представник Пан Гі Муна зазначив, що нині в ООН не можуть підтвердити, що російські регулярні війська було введено на територію України.

"Ми не можемо точно підтвердити, хто перебуває на якій боці кордону", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА