Інтерфакс-Україна
11:06 29.08.2014

В ООН наполягають на перевірці повідомлень про перебування російських військових в Україні

1 хв читати
В ООН наполягають на перевірці повідомлень про перебування російських військових в Україні

Міжнародна спільнота не може заплющити очі на заяви про присутність військ РФ на південному сході України, які має бути підтверджено або спростовано, заявив заступник генсека ООН Джеффрі Фелтман у четвер.

"Ми не можемо ігнорувати вкрай тривожні повідомлення про залучення російських військ до нового етапу ескалації українського конфлікту", - зазначив він під час екстреної зустрічі Радбезу ООН щодо України.

"Якщо ці повідомлення підтвердяться, то це означатиме пряме порушення міжнародного права та статуту ООН", - заявив заступник генсека ООН.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА