Інтерфакс-Україна
14:09 29.08.2014

СКУ закликає міжнародну спільноту негайно відреагувати на введення російських військ в Україну

1 хв читати
СКУ закликає міжнародну спільноту негайно відреагувати на введення російських військ в Україну

Світовий конгрес українців (СКУ) рішуче закликає всю міжнародну спільноту, включно з НАТО, ООН, G7 та ЄС, негайно відреагувати на введення російських військ в Україну.

У повідомленні прес-служби СКУ зазначено, що конгрес просить, зокрема, надати Україні військову і технічну допомогу та заморозити активи Росії, а також зупинити банківські трансакції Росії у країнах Великої сімки та країнах-членах ЄС, доки Росія не виведе своїх військ з України.

"Світовий конгрес українців закликає міжнародну спільноту конкретно допомогти Україні захистити свою територіальну цілісність", - заявив президент СКУ Євген Чолій. "Тільки негайне втручання всіма можливими способами з боку міжнародного співтовариства може зупинити зухвалу загрозу миру і стабільності в Європі з боку Росії", - наголосив він.

Світовий конгрес українців є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. Конгрес об'єднує в своєму складі українські організації із 33 країн та підтримує зв'язки з українцями ще 14 країн. Заснований у 1967 р., у 2003 р. визнаний неурядовою організацією в Економічній та соціальній раді ООН зі спеціальним консультативним статусом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА