Інтерфакс-Україна
11:13 02.09.2014

У фракції "УДАР" вимагають статусу учасників АТО для військових лікарів

1 хв читати
У фракції "УДАР" вимагають статусу учасників АТО для військових лікарів

Парламентська фракція "УДАР" наполягає на тому, щоб військовим лікарям, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України, також було присвоєний статус учасників АТО.

"Скільки ми ще маємо віддати, зокрема й наших зусиль, щоб захистити військових лікарів, надати їм статусу учасників АТО?" – заявила народний депутат фракції "УДАР" Ірина Геращенко з трибуни Верховної Ради на засіданні у вівторок.

За її словами, наразі уряд не розробив процедури надання статусу учасника АТО для українських військовослужбовців. "Але очевидно, що мають апелювати від Верховної Ради, щоб цей статус отримали також і військові лікарі, які щодня ризикують життям", - наголосила І.Геращенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США готові чинити максимальний тиск на Росію у випадку необхідності – Держдеп

ЄС веде перемовини з США в рамках підготовки 18-го пакету санкцій проти РФ – Мерц

"Євросолідарність" вимагатиме від органів держвлади інформацію щодо відвідування урядового кварталу Портновим

Українські парламентарі звернулися до уряду Канади із закликом до повномасштабної конфіскації активів РФ

Уряд Чилі засуджує посилення нападів РФ на Україну та закликає сторони до діалогу - Кислиця

Мерц очікує затяжної війни через небажання РФ вести переговори

Роздратування Трампа не видає його готовності тиснути на РФ санкціями - Климпуш-Цинцадзе

Китай ніколи не постачав зброю жодній зі сторін "конфлікту" в Україні - МЗС КНР

Трамп замислився над повним зняттям обмежень щодо використання західної зброї Україною

Глава МЗС Туреччини наприкінці тижня вирушить до Києва після зустрічей у Москві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА