Інтерфакс-Україна
15:51 02.09.2014

Україна може замістити 40% газу, який закуповували у РФ, реверсним зі Словаччини - Яценюк

1 хв читати
Україна може замістити 40% газу, який закуповували у РФ, реверсним зі Словаччини - Яценюк

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляє, що завдяки реверсу газу з Європи та початку постачання газу зі Словаччини Україна замінить 40% газу, який раніше купувала у РФ, повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України.

"Завдяки відкриттю реверсу зі Словаччини і можливості для України придбавати газ у Європі, ми замістили 40% газу, який раніше купували в російської компанії "Газпром" на газ, який купуємо і транспортуємо з Європи", - сказав А.Яценюк на церемонії запуску реверсного постачання газу в Словаччині у вівторок.

При цьому глава українського уряду висловив вдячність Європейській Комісії за можливість придбання газу в ЄС. "Ще півроку тому мало хто сподівався, що ми спільними зусиллями зможемо придбавати в Європейському Союзі до 10 мільярдів кубічних метрів газу. Це дуже великий крок уперед", - зазначив прем'єр.

"Ми подолали всі і політичні, і технічні труднощі, і продемонстрували - ми єдині. А якщо ми єдині, то ми сильні", - резюмував А.Яценюк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала парламент створити нову коаліцію

Зеленський спробує використати тиск США на РФ для припинення війни – ЗМІ

Філатов заявив про ризик колапсу комунального господарства через проєкт держбюджету-2026

В ЄК назвали чотири принципи як основу для запропонованих варіантів фінансування України на 2026-2027рр

Листи за відставку уряду підписали вже 63 депутати з різних фракцій — Герасимов

Партії "Батьківщина" та "Євросолідарність" закликають до відставки Кабміну і формування коаліційного уряду

"Європейська солідарність" заблокувала трибуну Ради

Грем: Закон про санкції проти Росії надасть Трампу більше інструментів для припинення кровопролиття в Україні

Порошенко наполягає на гарантіях ненападу з боку влади на НАБУ та САП та на перезавантаженні ДБР

Мирна угода в Україні малоймовірна до весни — Стубб закликає підтримувати Київ попри корупційний скандал

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА