Інтерфакс-Україна
17:11 02.09.2014

Україна оскаржила рішення міжнародного арбітражу про виплату "Татнефти" $112 млн

2 хв читати
Україна оскаржила рішення міжнародного арбітражу про виплату "Татнефти" $112 млн

Україна оскаржила рішення міжнародного арбітражу про виплату "Татнафті" компенсації в розмірі $112 млн плюс відсотки у справі про експропріацію акцій російської нафтокомпанії в ЗАТ "Укртатнафта".

Як повідомляється в журналі Global Arbitration Review, Україна подала апеляцію на рішення міжнародного арбітражу до апеляційного суду Парижа 27 серпня.

Інтереси України в суді представляє французька Winston&Strawn.

Команду юристів очолює адвокат Марія Костятська. Другим юристом виступає професор університету Версаля Томас Клей.

Раніше повідомлялося, що Мін'юст України запропонував компанії за надання юридичних послуг та інтересів країни у справі за позовом "Татнафти" $65 тис. без ПДВ.

У матеріалах суду зазначається, що в міжнародному арбітражі інтереси України представляла Cleary Gottlieb Steen&Hamilton.

Джерело АНІ, ознайомлене з перебігом справи, повідомило, що перегляд рішення міжнародного арбітражу в апеляційному суді малоймовірний, оскільки процесуальних порушень під час судового процесу зафіксовано не було.

Як повідомлялося раніше, такої позиції дотримується статус-партнер юридичної фірми "Маестро і партнери" Ігор Омельченко, на думку якого "складно собі уявити, що Апеляційний суд дійде іншого висновку, ніж Арбітражний трибунал".

"Татнафта" пред'явила позов Україні в травні 2008 року на підставі російсько-української угоди про захист інвестицій, укладеної в 1998 році, у зв'язку з насильницьким захопленням ЗАТ "Укртатнафта" в жовтні 2007 року та експропріації акцій "Татнефти" у ЗАТ "Укртатнафта". Російська компанія виграла справу - суд зобов'язав Україну виплатити "Татнефти" компенсацію в розмірі $112 млн плюс відсотки. "Укртатнафта" заявила про готовність компенсувати державі витрати, пов'язані з виплатами за рішенням суду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА