Інтерфакс-Україна
18:13 02.09.2014

Близько 260 тис. людей було переміщено в межах України за час конфлікту - УВКБ ООН

2 хв читати
Близько 260 тис. людей було переміщено в межах України за час конфлікту - УВКБ ООН

В Управлінні Верховного комісара ООН у справах біженців констатують, що протистояння на сході України змушує дедалі більшу кількість людей залишати свої доми та переїжджати до інших регіонів.

"Кількість осіб, переміщених у межах країни, зросла вдвічі за останні три тижні. За оцінками УВКБ ООН, близько 260 тис. людей було переміщено в межах країни станом на 1 вересня 2014 року, тоді як 5 серпня кількість внутрішньо переміщених осіб становила 117 тис.", - зазначено в прес-релізі УВКБ ООН, текст якого має агентство "Інтерфакс-Україна".

Згідно з інформацією, більшість переселенців (94%) прибуває зі сходу України. "УВКБ ООН вважає, що реальна кількість внутрішньо переміщених осіб є значно вищою, оскільки багато хто з них мешкає у родичів і друзів та не реєструється в органах влади", - зазначено в повідомленні.

Згідно з інформацією, кількість людей, які користуються "гуманітарними коридорами", встановленими українською владою для виїзду із зони АТО, зменшується, переважно із-за випадків, коли цивільні особи гинули від збройних нападів. "Близько 6 тис. людей скористалися цими коридорами, починаючи з кінця липня", - сказано в повідомленні.

В УВКБ ООН також зазначають, що кількість українців, які хочуть отримати статус біженця або притулок у РФ, збільшилася до 66 тис. людей протягом серпня. "За період із 1 січня по 30 серпня 2014 року майже 121 190 людей звернулися до Федеральної міграційної служби РФ з проханням про статус біженця або по тимчасовий притулок", - зазначено в інформації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на зустрічі президента з усіма фракціями та виключення з переговорної групи по "мирній угоді" скомпрометованих осіб

Більшість українців вважає, що за час повномасштабного вторгнення рівень корупції в Україні збільшився – опитування

Більшість українців вважають, що події в державі розвиваються в неправильному напрямку, і підтримують відставку Кабміну – опитування

Порошенко на позачерговому саміті ЄНП: мир не може бути побудований на легалізації агресії

Україна формує нову систему переходу від військової служби до цивільного життя – нардеп Тарасенко

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА