Інтерфакс-Україна
14:59 03.09.2014

План імплементації угоди про асоціацію з ЄС буде затверджено у вересні - прем'єр

1 хв читати
План імплементації угоди про асоціацію з ЄС буде затверджено у вересні - прем'єр

Уряд України поточного місяця затвердить план імплементації угоди про асоціацію з Євросоюзом, заявляє прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Ми затвердимо національний план імплементації угоди у вересні. Це покроковий план, коли та яку постанову, закон ухвалювати. Це конкретний план дій із виконання стратегічного плану реформ", - сказав він, відкриваючи засідання уряду в Києві в середу.

Крім того, за його словами, до кінця року Україна має створити спільні органи співпраці з ЄС - робочі органи на рівні урядів і міністерств.

А.Яценюк також зазначив, що для виконання угоди про асоціацію Україна має реформувати весь державний апарат.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна запропонувала партнерам конструктивні пропозиції щодо формату захисту, як передбачає 5 стаття договору НАТО - Зеленський

Позов про розподіл майна подружжям Порошенків є захистом можливості фінансувати допомогу ЗСУ і політичну діяльність, заявили в "Євросолідарності"

Кличко: Окупація України РФ неприйнятна, але нас примушують до територіальних поступок

Трамп: Україна ніколи не зможе вступити до НАТО, а Крим залишиться з Росією

Сікорський: Ми не будемо вказувати Україні, на які компроміси йти

Порошенко закликав передати "Тауруси" і ухвалити резолюції на підтримку територіальної цілісності України

Кличко вважає, що Україну можуть змусити поступитися частиною територій, але це буде тимчасовим рішенням

Понад 7 млн канадців проголосували на виборах до опублікування всіх передвиборчих програм

Україна наполягає на тому, щоб Крим офіційно не визнавали російським, – ЗМІ

Порошенко обговорив з головою МЗС Польщі євроінтеграцію України та мирний процес

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА