Інтерфакс-Україна
12:23 04.09.2014

План Путіна для України - це перетворення її на Придністров'ї, заявляє Тимошенко

1 хв читати
План Путіна для України - це перетворення її на Придністров'ї, заявляє Тимошенко

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко називає "план Путіна" щодо припинення кровопролиття та стабілізації обстановки на південному сході України" спробою перетворити Україну на аналог Придністров'я.

"План Путіна - це перетворення України на Придністров'ї", - написала політик у своєму "Твіттері" в четвер.

Придністровська Молдавська Радянська Соціалістична Республіка (ПМССР) була проголошена у складі СРСР, 2 вересня 1990 року. Перейменована на Придністровську Молдовську Республіку (ПМР) 5 листопада 1991 року. У 2006 році у ПМР відбувся референдум, у результаті якого за приєднання до Росії проголосували 97,2% виборців. У березні 2014 року Верховна рада Придністров'я попросила Держдуми Росії розробити закон, що надав би можливість прийняти невизнану республіку до складу Росії.

Незалежність ПМР на сьогоднішній день визнана лише частково визнаними республіками Абхазією і Південною Осетією, а також невизнаною Нагірно-Карабаською Республікою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА