Інтерфакс-Україна
14:14 04.09.2014

Порошенко вніс на розгляд парламенту законопроект про створення Національного антикорупційного бюро

1 хв читати
Порошенко вніс на розгляд парламенту законопроект про створення Національного антикорупційного бюро

Президент України Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради як невідкладний проект закону "Про систему спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції", що пропонує створити Національне антикорупційне бюро, повідомляє прес-служба президента.

"Згідно з проектом документа, Національне бюро створюють як державний правоохоронний орган, на який покладають запобігання, виявлення, припинення та розкриття кримінальних правопорушень, що належать до його компетенції. Завдання Національного бюро - визначити протидію кримінальним корупційним правопорушенням, вчиненим посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і які становлять загрозу національній безпеці", - зазначено в повідомленні.

Відповідно до законопроекту, основними функціями новоствореного державного органу мають стати досудове розслідування кримінальних правопорушень та проведення оперативно-розшукових заходів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА