Інтерфакс-Україна
16:34 05.09.2014

У Мінську підписано протокол про негайне припинення вогню з 18:00 п'ятниці - Тальявіні

1 хв читати
У Мінську підписано протокол про негайне припинення вогню з 18:00 п'ятниці - Тальявіні

У Мінську контактна група підписала протокол про негайне припинення вогню з 18:00 (19:00 мск), повідомила офіційний представник чинного голови ОБСЄ з питань врегулювання ситуації в Україні Хайді Тальявіні.

"Ми щойно підписали протокол з 12 пунктів. Найголовніший з них - негайне припинення вогню сьогодні з 18:00 за мінським часом", - сказала вона.

Після зроблених заяв з боку учасників переговорів питання журналістів не передбачалися. Учасники групи повернулися до зали засідань для проведення подальших переговорів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Волц про окуповані території України: Ми повинні запитати себе, чи це в наших національних інтересах

Прем'єр-міністр Індії: Нинішня ситуація надає можливість для змістовних і продуктивних переговорів між Україною і Росією

Стармер оприлюднив плани введення в Україну західних миротворців чисельністю понад 10 тис військовослужбовців – ЗМІ

Білий дім припинив фінансування "Радіо Свобода"

Нав'язувати Україні відмову від євроатлантичного курсу ніхто не має права - Чернєв

Угорська нація очікує від ЄС об'єднання, але без України, – Орбан

Партія "Європейська солідарність" заявляє про скасування раніше підписаного відрядження Порошенка до Брюсселя

ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський

Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський

Трамп поговорив з Путіним, заявляє про тисячі українських військових в російському оточенні, яким попросив зберегти життя

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА