Інтерфакс-Україна
09:53 10.09.2014

Порошенко і Путін обговорили питання щодо забезпечення режиму припинення вогню

1 хв читати
Порошенко і Путін обговорили питання щодо забезпечення режиму припинення вогню

Президенти України та Росії Петро Порошенко та Володимир Путін в телефонній розмові обговорили питання, пов'язані із забезпеченням режиму припинення вогню.

"Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. Сторони обговорили комплекс питань, пов'язаних із забезпеченням режиму припинення вогню", - повідомила прес-служба глави Української держави у вівторок увечері.

П.Порошенко і В.Путін домовилися тримати ці питання на постійному контролі.

Раніше прес-служба Кремля повідомила, що під час телефонної розмови "було акцентовано важливість забезпечення сторонами внутрішньоукраїнського конфлікту сталого режиму припинення вогню на південному сході країни".

"В.Путін підтвердив готовність Російської Федерації і надалі сприяти мирному врегулюванню кризи", - йдеться в повідомленні.

У ньому зазначено також, що "відбувся обмін думками з актуальних тем економічного співробітництва. Домовлено продовжити роботу на різних рівнях із вирішення питань, що виникли в контексті підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА