Інтерфакс-Україна
10:31 10.09.2014

Україну влаштує будь-яка дата тристоронньої зустрічі щодо газу - Продан

1 хв читати
Україну влаштує будь-яка дата тристоронньої зустрічі щодо газу - Продан

Україну влаштує будь-яка дата проведення майбутньої тристоронньої зустрічі ЄС-Україна-РФ щодо газопостачання, повідомив журналістам міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан у Києві в середу.

"Проведення переговорів залежить від трьох сторін, тому погодити терміни і можливу дату визначити з трьома сторонами. Українська сторона готова на будь-яку дату. Сьогодні відбувається погодження між російською стороною та Єврокомісією", - сказав він.

Як повідомлялося з посиланням на Єврокомісію, дату і місце проведення майбутньої тристоронньої зустрічі ЄС-РФ-Україна щодо газопостачання буде погоджено до кінця цього тижня.

Раніше у вівторок головний радник голови правління НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко заявив, що тристоронні переговори можуть відбутися у Відні 16 вересня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц в парламенті пообіцяв продовжити військову підтримку України і зробити Бундесвер найсильнішою армією в Європі – ЗМІ

В Туреччині не чекають на Трампа в четвер, але не виключають, що він приїде, якщо те ж зробить Путін – ЗМІ

США виступають проти запрошення Зеленського на саміт НАТО в Гаазі – ЗМІ

КМІС: 71% українців негативно ставиться до проведення виборів під час тимчасового перемир’я з гарантіями

КМІС: Рівень довіри до Зеленського на першу половину травня становить 74%

Суд задовольнив клопотання Порошенка про витребування підстав для запровадження санкцій проти нього

Нові санкції США поти Росії можуть бути найжорсткішими за весь час – Келлог

Сибіга закликав Бразилію використати свій авторитетний голос у діалозі з Росією, щоб зустріч Зеленського та Путіна відбулася

Приліт Путіна на переговори до Туреччини відкриє шлях до інших елементів закінчення війни, включаючи зустріч груп – Зеленський

Трамп іще не визначився з відвідуванням Туреччини у зв'язку з переговорами України та РФ - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА