Інтерфакс-Україна
14:51 12.09.2014

Тимошенко та Шульц обговорили санкції Євросоюзу щодо Росії та долю угоди про асоціацію УКРАЇНА-ЄС

1 хв читати
Тимошенко та Шульц обговорили санкції Євросоюзу щодо Росії та долю угоди про асоціацію УКРАЇНА-ЄС

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко та президент Європейського парламенту Мартін Шульц на зустрічі в Києві в п'ятницю обговорили ситуацію в країні, особливо в контексті агресії Росії.

Як повідомляє прес-служба партії, сторони, зокрема, розглянули зміст третього пакета санкцій ЄС проти Росії та обмінялися думками щодо подальших кроків, які можуть зупинити агресію Росії на Донбасі. "Ви завжди можете розраховувати на підтримку Європарламенту", - запевнив М.Шульц.

Ю.Тимошенко також звернула увагу на те, що протокол про тимчасове перемир'я на сході України, підписаний у Мінську, є викликом для цілісності території України та її суверенітету.

Крім того, співрозмовники торкнулися теми ратифікації у годи про асоціацію між Україною та Євросоюзом. З огляду на це М.Шульц зазначив, що "Європарламент планує ратифікувати Угоду 16 вересня і сподівається, що В ерховна Рада у свою чергу ратифікує його також 16 вересня".

Він також високо оцінив роль Ю.Тимошенко в підготовці цієї угоди.

За інформацією прес-служби "Батьківщини", лідер партії також зустрілася з головою комітету Європейського парламенту у закордонних справах Елмаром Броком. Вони обговорили ситуацію в Україні та євроінтеграційні прагнення країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Українська делегація поїде в США після американсько-російських контактів на вихідних чи трохи пізніше – Зеленський

Порошенко в Раді закликав змінити Держбюджет-2026 та відправити уряд у відставку

Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

Довіра до США і НАТО суттєво впала в Україні, до ЄС і Зеленського не змінюється, лише 9% громадян за вибори під час війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА