Інтерфакс-Україна
11:43 15.09.2014

Порошенко вніс до ВР угоду про асоціацію Україна-ЄС для ратифікації

1 хв читати
Порошенко вніс до ВР угоду про асоціацію Україна-ЄС для ратифікації

Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради проект закону про ратифікацію угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті Верховної Ради в понеділок, "Проект закону про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною, з одного боку, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їх державами-членами, з іншого боку" внесено 15 вересня.

Пізніше на сайті парламенту було оприлюднено текст проекту закону, пояснювальну записку до нього, текст міжнародного договору та інші супровідні документи.

Як повідомлялося, Україна та Європейський Союз підписали 27 червня у Брюсселі економічну частину угоди про асоціацію, яка передбачає створення зони вільної торгівлі. Економічна частина угоди передбачає глибоку економічну інтеграцію України з ЄС, а також створення глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі.

Планується, що Верховна Рада та Європейський парламент синхронно ратифікують Угоду про асоціацію Україна-ЄС 16 вересня.

Водночас Україна та Європейський Союз домовилися на рік відкласти застосування Угоди про асоціацію в частині функціонування зони вільної торгівлі - до 31 грудня 2015 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Європейська Солідарність" закликала спікера Ради негайно обговорити ситуацію на фронті на погоджувальній раді - співголова фракції

Міністр закордонних справ Чехії: На майбутніх парламентських виборах чеська нація проголосує за українську

Віртуальна зустріч коаліції охочих пройде в середу

Саміт Трампа і Путіна в п’ятницю має призвести до припинення вогню – глава МЗС Франції

Туск: нагнітання напруги у стосунках України та Польщі – це путінський сценарій

Глава МЗС Чехії Липавський нагороджений медаллю "За підтримку України та дипломатичні зусилля"

Орбан про заяву ЄС: вказівки з "лави суддів" можуть погіршити ситуацію на зустрічі Трампа з Путіним

Зустріч Трампа та Путіна не має вирішувати майбутнє України та Європи – депутати Європарламенту

Путін використає зустріч з Трампом у власних інтересах - голова комітету Ради з питань зовнішньої політики

Маркарова: Ми впевнені, що США виходитимуть з позиції сили і це дозволить зупинити агресію Росії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА