Інтерфакс-Україна
15:46 15.09.2014

Расмуссен поставив хрест на партнерстві НАТО з Росією

1 хв читати
Расмуссен поставив хрест на партнерстві НАТО з Росією

Північноатлантичному альянсу так і не вдалося налагодити відносини з Росією, заявив у понеділок генсек НАТО Андерса Фог Расмуссен.

"Ми довго і наполегливо намагалися вибудувати партнерські відносини з Росією у відповідності з питаннями безпеки, міжнародним правом і нормами", - заявив він під час виступу в Брюсселі.

"На жаль, Росія відхилила всі наші спроби", - додав Андерс фог Расмуссен, підбиваючи підсумки своєї роботи на посаді генсека альянсу.

На думку генсека Північноатлантичного альянсу, Росія продовжує сприймати НАТО як ворога, а не як партнера.

Водночас Андерс Фог Расмуссен знову попередив, що двері НАТО залишаються відкритими для тих країн, які готові здійснити реформи, необхідні для вступу в альянс.

"Ми залишимо двері НАТО відкритими для можливого вступу нових членів. І жодна третя країна не має можливості накладати вето на вступ будь-кого до НАТО", - сказав він.

Термін Андерса Фог Расмуссена як керівника альянсу добігає кінця в останніх числах вересні. 1 жовтня виконання обов'язків генсека НАТО розпочне Йенс Столтенберг.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА