Інтерфакс-Україна
17:27 15.09.2014

Кабмін пропонує запровадити загальне декларування доходів фізосіб і разову безкоштовну податкову амністію - міністр фінансів

1 хв читати
Кабмін пропонує запровадити загальне декларування доходів фізосіб і разову безкоштовну податкову амністію - міністр фінансів

Уряд України пропонує провести загальне декларування доходів фізичних осіб одночасно з безкоштовною податковою амністією, повідомив міністр фінансів Олександр Шлапак.

"Обговорюється платна і безкоштовна амністія. Ми пропонуємо безкоштовну", - сказав він, презентуючи податкову реформу на відкритті засідання Кабінету Міністрів у Києві в понеділок.

Водночас міністр зазначив, що запропоновано запровадити нову прогресивну шкалу оподаткування доходів фізичних осіб: 20% - від 500 тис. грн до 1 млн грн і 25% - понад 1 млн грн замість нинішніх 15% до 10 мінімальних зарплат та 17% - понад 10 мінімальних зарплат (сьогодні - 12,18 тис. грн на місяць і 146,156 тис. грн на рік).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орієнтовна вартість правок нардепів в проєкт держбюджету-2026 сягає 7,1 трлн грн - голова комітету Ради

Порошенко закликав Європу до життя без росії:

МЗС України про справу "Білоруського Гаюна": Лукашенко створює обмінний фонд для купівлі собі індульгенції

УЧХ засудив атаку РФ на гумконвой на Херсонщині

Гуманітарний комітет Ради підтримує реалізацію в 2026р проєкту "1000 годин контенту" - Кравчук

Київ спрямував на укриття 2-го рівня 2,7 млрд грн – Кличко

Суд продовжить розгляд позову Порошенка про скасування санкцій проти нього в закритому режимі 7 листопада - адвокат

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА