Інтерфакс-Україна
12:55 17.09.2014

Угода про асоціацію Україна-ЄС має бути імплементована до 2017 року - Яценюк

1 хв читати
Угода про асоціацію Україна-ЄС має бути імплементована до 2017 року - Яценюк

Імплементація ратифікованої у вівторок угоди про асоціацію між Україною та ЄС має бути завершена до 2017 року, заявляє прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"До 2017 року угода має бути повністю імплементована", - заявив А.Яценюк, відкриваючи засідання Кабміну в середу вранці.

Він пояснив, що такі стислі терміни для імплементації угоди пов’язані з необхідністю адаптувати українське законодавство до європейських стандартів і "показати, що Україна відповідає правилам Європейського Союзу".

Прем'єр зазначив, що Україні слід провести "дійсно європейські реформи, не на папері, а в реальності".

"Що швидше ми проведемо ці зміни, що швидше Європейський Союз побачить, що ми насправді виконали угоду, то швидше у нас з'явиться шанс подати заявку на вступ до ЄС і сказати: ми відповідаємо критеріям, ми підписали угоду і ми її виконали. Відповідно до статті 49 договору (договір ЄС - ІФ), Україна може претендувати на членство в ЄС", - сказав А.Яценюк.

За словами прем'єра, для Кабміну вкрай важливо якнайшвидше імплементувати угоду про асоціацію з ЄС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мелоні наголосила на важливість "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Порошенко про відставку Єрмака: потрібна єдність, нова проєвропейська коаліція і новий професійний уряд

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

"Євросолідарність" вимагає негайного скликання засідання Верховної Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА