Інтерфакс-Україна
15:25 20.09.2014

Закон про особливий статус частини Донбасу могли підготувати у РФ, висловлює припущення нардеп Сенченко

1 хв читати
Закон про особливий статус частини Донбасу могли підготувати у РФ, висловлює припущення нардеп Сенченко

Народний депутат фракції "Батьківщина" Андрій Сенченко підозрює, що у підготовці законопроекту про особливий статус деяких районів Донецької та Луганської областей могла брати участь російська сторона.

"У мене одразу закрався сумнів: а де писали цей закон? Не в кабінеті пана Суркова (помічник президента РФ Владислав Сурков - ІФ), радника Путіна? А потім сюди передали, як законодавчу ініціативу", - сказав він в ефірі програми "Шустер Live" на "Першому національному" телеканалі у п'ятницю ввечері.

А.Сенченко також припустив, що в текст документа могли вноситися зміни вже після його ухвалення.

Як повідомлялося, Верховна Рада України на закритому засіданні 16 вересня ухвалила президентський закон про введення особливого порядку самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей строком на три роки, а також про проведення позачергових місцевих виборів у цих регіонах 7 грудня нинішнього року.

Згодом позафракційний народний депутат України Анатолій Гриценко заявляв, що текст закону було змінено вже після його ухвалення парламентом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА