Інтерфакс-Україна
11:22 22.09.2014

Президент України вважає недоцільною зміну керівництва силового блоку

1 хв читати
Президент України вважає недоцільною зміну керівництва силового блоку

Президент України Петро Порошенко вважає недоцільною ідею зміни керівництва силового блоку.

В інтерв'ю українським телеканалам, відповідаючи на запитання щодо доцільності зміни керівництва силового блоку, П.Порошенко сказав: "Чи є на сьогодні безумовний лідер, на якого ми можемо поміняти Гелетея (міністра оборони Валерія Гелетея - ІФ)? Мені невідомо".

Президент зауважив, що в цій ситуації критикувати легше, ніж пропонувати конкретні кроки.

Коментуючи події з оточенням українських військ у низці населених пунктів на сході України, глава держави наголосив, що зроблено всі необхідні висновки і прийнято рішення.

"Щодо подій у Волновасі, щодо подій поблизу Свердловська, поблизу Червонопартизанська, де здалися в полон військовослужбовці 51-ї бригади, я дав доручення розформувати цю бригаду", - заявив П.Порошенко.

За його словами, на місці постійної дислокації цієї військової частини було сформовано нову 14-ту бригаду нової якості з інших військовослужбовців і під іншим керівництвом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА