Інтерфакс-Україна
12:35 22.09.2014

В ЄС підтверджують проведення з РФ та Україною зустрічі щодо газу 26 вересня у Берліні

1 хв читати
В ЄС підтверджують проведення з РФ та Україною зустрічі щодо газу 26 вересня у Берліні

Європейський Союз, Україна та Росія готові провести тристоронню зустріч щодо газу 26 вересня в столиці Німеччини. Повідомляє в понеділок агентство Bloomberg із посиланням на заяву Євросоюзу.

Минулого тижня дату та місце цих переговорів повідомила прес-секретар Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Олена Міщенко. "Ця дата влаштовує всі сторони", - процитувала вона главу Міненерговугілля Юрія Продана.

Раніше звучали різні дати передбачуваного відновлення тристоронніх газових переговорів у вересні, але вони не були підтверджені всіма учасниками процесу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить по фальсифікацію - адвокат

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

Військові та їх родини з Києва отримають від 1,2 до 2,5 тис грн до Дня захисників - розпорядження

"Євросолідарність" ініціює переспрямування 200 млрд грн на потреби ЗСУ в проєкті держбюджету-2026, повідомив Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА