14:47 22.09.2014

КМДА отримала 1,8 млрд грн субвенцій з держбюджету на виконання функцій столиці

1 хв читати
КМДА отримала 1,8 млрд грн субвенцій з держбюджету на виконання функцій столиці

Кабінет Міністрів виділив 1,8 млрд грн Київській міській державній адміністрації (КМДА) на виконання функцій столиці в поточному році.

Це закріплено згідно з постановою Кабміну №452 від 17 вересня від 2014 року.

Ця сума виділяється у вигляді субвенцій з державного бюджету міському бюджету.

Зокрема, 6,4 млн грн виділено на оплату комунальних послуг та енергоносіїв органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, 908,1 млн грн виділено на надання послуг установами освіти, 332,5 млн грн - закладами охорони здоров'я, 18,1 млн грн - установами соцзахисту і соцзабезпечення, 67,9 млн грн - закладами культури і мистецтва та 5,3 млн гривень - спортивними установами.

Крім того, уряд виділив 91,4 млн грн на надання послуг установами ЖКГ та 370,3 млн грн - на обслуговування боргу бюджетних установ.

Головним розпорядником субвенції уряд визначив Міністерство фінансів, а КМДА має щомісяця, до 15 числа, інформувати Міністерство про використання цієї субвенції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп розглядає можливість зупинення постачань американської зброї в Україну до відходу Зеленського з посади - ЗМІ

За прем'єрства Карні підтримка України з боку Канади продовжуватиметься - Мережко

Ексголову ЦБ Канади Карні обрано прем'єр-міністром країни

Тимошенко закликала Раду відреагувати на заяву голови німецької розвідки про необхідність продовжувати війну ще 5 років

Президент Єврокомісії: Рішення про роль ЄС в мирній угоді буде знайдено у співпраці з Києвом

Трамп планує вивести американські війська з Німеччини в Угорщину – ЗМІ

Міністр фінансів США: Саме Європа має дати гарантії безпеки для України

Республіканці вимагають від Трампа відновлення військової та розвідувальної допомоги Україні

Більшість українців вважають санкції щодо Порошенка відволіканням уваги або тиском на опозицію – опитування КМІС

Туреччина підтримує ініціативу щодо якнайшвидшого припинення вогню й атак у повітрі та на морі у війні РФ проти України – Ердоган

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА