Інтерфакс-Україна
12:00 23.09.2014

Процес реформ в Україні загальмував - Європейська зовнішньополітична служба

1 хв читати
Процес реформ в Україні загальмував - Європейська зовнішньополітична служба

У Європейській службі зовнішньополітичних дій зазначають, що процес реформ в Україні загальмував.

"Після президентських виборів процес загальмував, частково через оголошення парламентських виборів, а також через ситуацію у сфері безпеки", - заявив директор з питань Росії, Східного партнерства, Центральної Азії, регіональної співпраці та ОБСЄ Європейської зовнішньополітичної служби Гуннар Віганд на засіданні Комітету закордонних справ Європарламенту у вівторок .

Він закликав депутатів Європарламенту під час зустрічей з українськими колегами на всіх рівнях порушувати питання проведення необхідних реформ, передусім конституційної реформи й реформи судової системи, реалізація яких "уже сильно затримується в рамках погодженого раніше порядку денного асоціації".

Г.Віганд наголосив, що ці реформи, а також децентралізація влади, мають тривати й після виборів. При цьому, за його словами, дуже важливим є забезпечити демократичне легітимне представництво в новому парламенті для вихідців із Донецької та Луганської областей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА