Інтерфакс-Україна
16:55 24.09.2014

Кабмін виділив Мінсоцполітики 2,862 млн грн для одноразової допомоги тяжко пораненим під час протестів на Майдані

1 хв читати
Кабмін виділив Мінсоцполітики 2,862 млн грн для одноразової допомоги тяжко пораненим під час протестів на Майдані

Кабінет Міністрів України виділив Міністерству соціальної політики 2,862 млн грн для надання одноразової допомоги громадянам, які дістали тяжких тілесних ушкоджень під час масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до 21 лютого 2014 року.

Це закріплено згідно з розпорядженням Кабміну №877-р від 17 вересня 2014 року.

Згідно з документом, розмір допомоги становить 50 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Міністерству фінансів доручено виділити необхідні кошти з резервного фонду держбюджету, а Мінсоцполітики - затвердити до 24 вересня, за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Мінфіном, перелік витрат, пов'язаних із забезпеченням підготовки та проведення виборів, а також до 30 листопада подати Мінекономіки, Мінфіну і Державній казначейській службі звіт про використання виділених коштів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА