Інтерфакс-Україна
09:21 29.09.2014

До угоди про асоціацію з ЄС не буде внесено змін - Порошенко

1 хв читати
До угоди про асоціацію з ЄС не буде внесено змін - Порошенко

Президент України Петро Порошенко знову заявляє, що до угоди про асоціацію з Європейським Союзом не буде внесено змін.

"Текст угоди без будь-яких змін залишається таким, яким я його підписав 27 числа", - заявив він в інтерв'ю телеканалу "1+1", показаному в неділю.

За словами глави держави, це перемога української дипломатії, коли знайдено рішення на захист інтересів українського ринку, адже ЄС продовжив односторонні преференції для українських товарів.

Президент також запевнив, що жодних відстрочень з імплементацією цього документа не буде. "Жодних винятків і відстрочень не буде", - заявив П.Порошенко і додав, що ратифікована угода набуває чинності вже з 1 листопада поточного року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

Прем’єр Нідерландів вважає, що голландський парламент погодився б у питанні далекобійної зброї для України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА