Інтерфакс-Україна
13:16 15.10.2014

Порошенко сподівається, що саме на Полтораку закінчиться історія з калейдоскопічною зміною міністрів оборони

2 хв читати
Порошенко сподівається, що саме на Полтораку закінчиться історія з калейдоскопічною зміною міністрів оборони

Президент України Петро Порошенко заявляє про намір запропонувати кандидатуру Степана Півторака на посаду міністра оборони в новому уряді після парламентських виборів 26 жовтня.

"Якщо все буде добре, я планую подати, виконуючи свої конституційні повноваження, кандидатуру Степана Півторака на посаду міністра оборони у складі нового уряду", - сказав президент, представляючи нового міністра командному складу Міністерства в середу в Києві.

П.Порошенко наголосив, що є противником постійної зміни глав Міністерства оборони.

"Хотілося б, щоб саме на вас перервалася історія з калейдоскопічною зміною міністрів оборони", - сказав він, зазначивши, що фактично за останні сім місяців це вже четвертий міністр.

Президент відзначив високий професіоналізм новопризначеного міністра оборони, наголосивши, що знає С.Полторака понад 10 років. Зокрема, за словами П.Порошенка, він на посаді Секретаря Ради національної безпеки і оборони разом з С.Полтораком координував важливі рішення для держави.

"В останні місяці ми працювали рука об руку. Вчора на нараді я навів кілька прикладів, починаючи від ефективного штурму Харківської облдержадміністрації спецпідрозділом Нацгвардії "Ягуар", що просто зупинило перетворення ще однієї області України і створення так званої ХНР і зруйнувало плани екстремістів зі створення Новоросії, і приклад надзвичайно якісною логістики тилового забезпечення, приклад міжнародних контактів, який продемонстрував тодішній командувач Нацгвардією, був для мене дуже важливим", - сказав глава держави.

Як повідомлялося, 14 жовтня Верховна Рада 245 голосами призначила С.Полторака міністром оборони України за поданням президента П. Порошенка.

Уряд України має скласти повноваження перед новообраною Верховною Радою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Моббс про територіальні вимоги РФ: Міжнародне право не може бути скасоване агресією

Кличко закликав Бундестаг посилити допомогу Україні

Зеленський: Я був би задоволений, якби вибори вже були

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Регламентний комітет рекомендував Раді відсторонити Безуглу від участі у пленарному засіданні

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

Климпуш-Цинцадзе звертатиметься до регламентного комітету через дії Стефанчука

Мелоні пропонує надати Україні колективні гарантії безпеки, але відмовити у фактичному вступі до НАТО

Каллас: Путіну вірити не можна, тож Україні потрібні надійні гарантії безпеки

Нардепи та експерти розходяться в оцінці перспектив зустрічі Зеленського з Путіним

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА