Інтерфакс-Україна
15:15 16.10.2014

Україна планує підписати договори з операторами ГТС європейських країн після перегляду транзитної угоди з "Газпромом" - Яценюк

1 хв читати
Україна планує підписати договори з операторами ГТС європейських країн після перегляду транзитної угоди з "Газпромом" - Яценюк

Україна розраховує на підписання договорів з операторами ГТС європейських країн після перегляду транзитної угоди з "Газпромом", заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

"Україна декларує ще раз, що ми - держава, яка гарантує безперебійний транзит природного газу, але щоб цей транзит газу гарантувати нашим европейским партнерам, нам необхідно укласти угоду саме з європейськими компаніями. І ми готові до цього", - заявив прем'єр, відкриваючи засідання уряду в Києві в четвер.

А.Яценюк нагадав, що НАК "Нафтогаз Україна" подав до Стокгольсмського арбітражу третій позов щодо російського "Газпрому" стосовно перегляду транзитної угоди, а також що уряд України встановив європейські, засновані на ринкових принципах, процедури встановлення тарифу за транспортування природного газу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сюмар стверджує, що фабулу санкцій проти Порошенка ще у 2019 році ініціював Портнов

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

В ЄК сподіваються в короткі терміни оновлення угоди про зону вільної торгівлі з Україною для подальшої економічної підтримки

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА