Інтерфакс-Україна
16:13 16.10.2014

Україна за рік скоротила споживання газу більш ніж на 20% - Яценюк

1 хв читати
Україна за рік скоротила споживання газу більш ніж на 20% - Яценюк

З початку 2014 р. Україна спожила на 16% менше природного газу порівняно з аналогічним періодом минулого року, поінформував прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, повідомляє урядовий портал.

"Якщо брати період часу, коли уряд почав активно займатися економією природного газу та встановленням лімітів, а це фактично з квітня, тут обсяги економії досягають понад 20%", - зазначив А.Яценюк на засіданні уряду в п'ятницю, 16 жовтня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

Зеленський на "Рамштайн" закликав партнерів прискорити процес координації Коаліції охочих

Головна надія РФ на перемогу полягає в тому, щоб США припинили допомогу Україні - CSIS

Сейм Польщі розгляне вотум довіри уряду Туска 11 червня – ЗМІ

США не визначилися щодо подальшої військової підтримки Україні, бо Трамп зацікавлений у завершенні війни – постпред при НАТО

Результати президентських виборів у Польщі вплинуть на майбутні парламентські вибори - заступник голови фракції "Голос"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА