Інтерфакс-Україна
15:49 17.10.2014

Путін дав зрозуміти, що вважає Донбас невід'ємною частиною України - Ромпей

1 хв читати
Путін дав зрозуміти, що вважає Донбас невід'ємною частиною України - Ромпей

Голова Євроради Герман ван Ромпей заявляє, що президент Росії Володимир Путін під час зустрічей в Мілані дав зрозуміти, що він проти заморожування конфлікту на сході України і вважає Донбас українською територією.

"Під час ранкової зустрічі в спеціальному форматі -"нормандський" плюс - було підтверджено необхідність імплементації мінського протоколу, необхідність припинення вогню і проведення виборів. І хоча є різні точки зору з цієї проблеми, і зустрічі з цього питання триватимуть, важливо наголосити, що пан Путін дав чітко зрозуміти, що він не зацікавлений у заморожені конфлікту в Україні, і що Донбас є невід'ємною частиною України ", - сказав він на брифінгу в Мілані в п'ятницю.

У свою чергу голова Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу зазначив, що під час зустрічі учасники домовилися, що вже сьогодні на рівні експертів почнуться зустрічі між Україною, Росією і ЄК. Такі зустрічі продовжаться наступного тижня, зокрема, і з питань енергетики.

"Відносини між Україною і Росією дуже позначаються на Європі", - наголосив він.

Крім того, за словами Жозе Мануель Баррозу ЄС готовий розглядати питання збільшення фінансової допомоги Україні, про що напередодні в Мілані відбулася розмова з президентом України Петром Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА