Інтерфакс-Україна
13:49 22.10.2014

Яценюк заявляє про необхідність особливого контролю облгазів щодо розрахунків за газ

1 хв читати
Яценюк заявляє про необхідність особливого контролю облгазів щодо розрахунків за газ

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк наполягає, що розрахунки облгазів, які перебувають у приватній власності, потребують особливого контролю спожитого газу.

"Щодо облгазів, які перебувають у приватній власності, - особливий контроль розрахунку за спожитий природний газ через підприємства облгазів", - заявив А.Яценюк під час селекторної наради з головами обладміністрацій в середу.

Він пояснив: "Бо виходить історія така: люди за газ заплатили, гроші на облгази прийшли, а до "Нафтогазу" не дійшли".

Як зазначив глава уряду, з огляду на це було введено спецрахунки за розрахунками за спожитий природний газ.

"Після ухвалення нашого рішення щодо запровадження спецрахунків у сфері теплокомуненерго і газових розрахунків - особливий контроль, і кожна гривня, яка прийшла за газ, має дійти до "Нафтогазу", - наголосив А.Яценюк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА