Інтерфакс-Україна
16:13 28.10.2014

Порошенко вважає, що псевдовибори ДНР і ЛНР ставлять під загрозу мирний процес на Донбасі

2 хв читати
Порошенко вважає, що псевдовибори ДНР і ЛНР ставлять під загрозу мирний процес на Донбасі

Президент України Петро Порошенко переконаний, що псевдовибори на території України, підконтрольній "ДНР" і "ЛНР" 2 листопада, ставлять під загрозу мирний процес на Донбасі.

Як повідомляє прес-служба глави Української держави, про це П.Порошенко заявив під час зустрічі з сенатором, співголовою комітету з питань озброєння Сенату США Джеймсом Інхофом у вівторок у Києві.

"На зустрічі глава держави також зазначив, що псевдовибори, проведення яких оголошено так званими ДНР і ЛНР на початку листопада, не лише не мають нічого спільного з Мінським протоколом від 5 вересня 2014 р., але й грубо суперечать її букві та духу. Вони ставлять під загрозу весь мирний процес", - йдеться в повідомленні прес-служби.

П.Порошенко наголосив, що місцеві вибори в окремих районах Донбасу можуть відбутися лише за українським законодавством.

Також сторони обговорили питання проведення позачергових виборів до Верховної Ради України. Зокрема, президент повідомив, що напередодні зустрічався зі спостерігачами від місій ОБСЄ та Європейського парламенту, які зазначили, що вибори в Україні загалом відбулися чесно і відповідно до міжнародних стандартів.

"Це дуже важливо. Це реформи та можливості, яких ви до цього ніколи не мали", - у свою чергу зазначив Дж.Інхоф.

У зв'язку з цим П.Порошенко висловив переконання, що нова більшість у Верховній Раді буде проєвропейською і забезпечить проведення реформ із законодавчою сторони.

Також президент України подякував Дж.Інхофу за його особисту підтримку України, особливо за співавторство сенатора в Акті Конгресу США про невизнання анексії Криму та законопроекті "Про запобігання подальшій російській агресії проти України та інших суверенних держав в Європі та Євразії".

П.Порошенко висловив сподівання, що Конгрес США ухвалить ці важливі законодавчі акти.

Сторони також обговорили реформування оборонного сектора України та питання енергетичної безпеки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА