Порошенко проведе консультації з керівництвом ЄС щодо газових переговорів - прес-служба

Президент України Петро Порошенко проведе телефонні консультації з президентом Європейської ради Германом Ван Ромпеєм та майбутнім головою Єврокомісії Жаном-Клодом Юнкером про газові переговори, повідомляє прес-служба глави Української держави.
Згідно з інформацією, в четвер відбулася телефонна розмова П.Порошенка з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель. "П.Порошенко та А.Меркель обговорили результати тристоронніх газових консультацій за участю України, ЄС та Росії. Співрозмовники наголосили на необхідності досягнення умов для надійного постачання газу в Україну в зимовий період та забезпечення енергобезпеки Європи", - зазначено в повідомленні.
Президент України та канцлер Німеччини також відзначили важливість того, що всі домовленості, які досягаються у Брюсселі, відпрацьовуються в постійним діалозі з Євросоюзом та його лідерами.
"П.Порошенко поінформував А.Меркель, що в цьому контексті у нього заплановані телефонні консультації з діючим президентом Європейської Ради Г. Ван Ромпеєм і Ж.-К.Юнкером, який почне виконувати обов'язки голови Єврокомісії з 1 листопада", - сказано в повідомленні.