Інтерфакс-Україна
17:03 14.11.2014

Робочий варіант коаліційної угоди буде оприлюднено сьогодні

1 хв читати
Робочий варіант коаліційної угоди буде оприлюднено сьогодні

Робоча група завершила роботу над частиною коаліційної угоди, що стосується проведення реформ, заявляє кандидат у народні депутати від "Об'єднання" Самопоміч "Оксана Сироїд.

"Ми завершили роботу над частиною коаліційної угоди, в якій буде визначено зміст реформ, на які буде спрямована діяльність коаліції", - повідомила О.Сироїд журналістам у п'ятницю в Києві.

Вона продемонструвала журналістам робочий документ і повідомила, що "сьогодні він буде оприлюднений на веб-сторінках політичних сил, які брали участь у роботі з підготовки коаліційної угоди".

О.Сироїд також додала, що цей документ лише потрібно літературно відредагувати.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", до журналістів вийшли всі представники п'яти політичних сил, які брали участь у підготовці коаліційної угоди.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА