Інтерфакс-Україна
13:15 25.11.2014

ФДМ вирішив у грудні виставити на біржу 10% "Центренерго" і 5% ОПЗ

2 хв читати
ФДМ вирішив у грудні виставити на біржу 10% "Центренерго" і 5% ОПЗ

Фонд державного майна на виконання рішень уряду й бюджетного плану надходжень вирішив виставити на продаж на фондовій біржі у грудні 10% акцій енергогенеруючої компанії ПАТ "Центренерго" та 5% акцій ПАТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ).

Як зазначено в наказі ФДМ №2611 від 14 листопада, оприлюдненому на сайті фонду, в останній місяць цього року через біржу також планують продати по 5% акцій ПАТ "Одеська ТЕЦ" і "Херсонська ТЕЦ".

Щодо контрольних пакетів акцій зазначених компаній, то Фонд вирішив долучити їх до плану приватизації 2015 року: "Центренерго" - 68,289%, ОПЗ - 94,567%, Одеська ТЕЦ - 94,989% і Херсонська ТЕЦ - 94,833%.

Як повідомлялося, уряд розпорядженнями від 7 листопада цього року затвердив нові плани розміщення акцій цих підприємств, згідно з якими контрольні пакети мають бути продані на відкритих конкурсах з елементами аукціону: "Центренерго" - до 31 березня, ТЕЦ - до 30 червня і ОПЗ - до 30 вересня 2015 року.

"Центренерго" експлуатує Вуглегірську, Зміївську й Трипільську ТЕС загальною встановленою потужністю 7550 МВт. Державі в особі НАК "Енергетична компанія України" належить 78,3% акцій "Центренерго".

Встановлена потужність Одеської ТЕЦ 68 МВт, теплова, - 779 Гкал-год.

Встановлена електрична потужність Херсонської ТЕЦ 80 МВт, теплова, - 734,7 Гкал-год.

ОПЗ займається виробництвом хімічної продукції, а також перевалкою аміаку на морський транспорт. 2013 року підприємство збільшило випуск мінеральних добрив на 7,2% порівняно з 2012 роком - до 1,472 млн тонн, їх реалізацію - на 1,5%, до 1,411 млн тонн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА