Інтерфакс-Україна
16:16 26.11.2014

Новий комісар з європейської політики сусідства Ган відвідає Київ та зустрінеться з керівництвом країни і лідерами політсил

1 хв читати
Новий комісар з європейської політики сусідства Ган відвідає Київ та зустрінеться з керівництвом країни і лідерами політсил

Комісар із питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення Йоганнес Ган (Johannes Hahn - ІФ) відвідає Київ 27-28 листопада 2014 року, повідомляє представництво Євросоюзу в Україні в середу.

Планується, що Й.Ган зустрінеться з президентом України Петром Порошенком, прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком, лідерами політичних груп у парламенті, представниками бізнесу, українським суспільством та міжнародними донорами.

"Комісар Ган та прем'єр-міністр Яценюк також підпишуть угоду щодо фінансування регіональної політики", - зазначено в повідомленні.

Водночас пізніше в прес-службі Єврокомісії процитували слова Й.Гана: "Я приїжджаю в Україну в дуже важливий момент: новий, рішучий, налаштований на реформи парламент незабаром проголосує за новий уряд, рівно за рік після початку Майдану. Моє головне послання всім співрозмовникам у тому, що швидка і конкретна реалізація порядку денного реформ терміново потрібна, щоб зробити Україну стабільною, процвітаючою та добре керованою державою".

Комісар також зазначив, що його візит є знаком рішучості ЄС підтримувати Україну, її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

"ЄС пропонує безпрецедентні рівні допомоги Україні, і я підпишу подальшу фінансову угоду під час мого візиту", - заявив Й.Ган.

При цьому він ще раз наголосив, що Україна також має взяти на себе свою частину відповідальності, і додав, що обговорить це з українськими лідерами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" підтримує президентський законопроєкт щодо повноважень НАБУ/САП - речниця фракції

"Голос" підтримує законопроєкт президента щодо повноважень НАБУ/САП - заступниця голови фракції

"Європейська солідарність" закликатиме Раду підтримати реальну реформу антикорупційних органів - Фріз

Канада розглядає питання визнання Палестини

"Євросолідарність" подає альтернативний законопроєкт щодо НАБУ/САП

У Кремлі взяли до відома останні заяви Трампа щодо припинення вогню в Україні

Ірпінська міськрада проголосувала за дострокове припинення повноважень мера Маркушина

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА