Інтерфакс-Україна
16:44 02.12.2014

Кількість спостерігачів СММ ОБСЄ за 2 тижні збільшилася на 40 людей - МЗС

1 хв читати
Кількість спостерігачів СММ ОБСЄ за 2 тижні збільшилася на 40 людей - МЗС

Кількість спостерігачів спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні збільшилася, нині їх 301 людина, повідомив спікер Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс.

"Станом на 1 грудня в Україні працює 301 спостерігач спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, які представляють 39 країни-учасниць ОБСЄ", - сказав Є.Перебийніс на брифінгу в Києві у вівторок.

За його словами, 145 спостерігачів працюють у Донецькій та Луганській областях. Загалом місія налічує нині 337 співробітників.

Станом на 17 листопада в Україні працював 261 спостерігач СММ ОБСЄ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА