Інтерфакс-Україна
14:03 03.12.2014

Новий раунд переговорів у мінському форматі можливий наступного тижня - Кучма

1 хв читати
Новий раунд переговорів у мінському форматі можливий наступного тижня - Кучма

Другий президент України, учасник тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації в Україні у форматі Росія-Україна-ОБСЄ Леонід Кучма заявив, що черговий раунд переговорів у мінському форматі може відбутися наступного тижня.

"Наступний раунд може бути наступного тижня", - сказав він журналістам у Києві в середу.

Л.Кучма назвав Мінські домовленості основоположним документом, який підтримує весь світ. "Вогонь не припинився, але я вважаю, що це основоположний документ, на який посилається весь світ, і важливо, що підпис під цим документом поставила і Росія", - сказав він.

Таким чином, за словами Л.Кучми, російська сторона взяла на себе відповідальність за виконання досягнутих у Мінську домовленостей.

"Нам треба сподіватися, що світ не зупиниться на тих кроках, які здійснюються сьогодні стосовно Росії. І лише таким чином можна щось отримати від Росії", - наголосив він.

Л.Кучма також назвав позитивним результатом Мінських домовленостей той факт, що нині не гине така кількість людей, як це було до підписання цього документа.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА