09:55 06.12.2014

Комітет ВР з питань свободи слова та інформації пропонує ліквідувати Нацкомісію з питань моралі

1 хв читати
Комітет ВР з питань свободи слова та інформації пропонує ліквідувати Нацкомісію з питань моралі

Комітет з питань свободи слова та інформації на першому засіданні в п'ятницю виступив за ліквідацію Національної експертної комісії з питань моралі, повідомила у своїй сторінці в соцмережі Фейсбук голова комітету Вікторія Сюмар ("Народний фронт")

"Провели засідання. Ухвалили рішення про недоцільність існування Нацкомісії з питань моралі (рекомендаційне)", - написала вона.

Народний депутат також поінформувала, що комітет на своєму засіданні створив робочу групу з підготовки змін до закону про громадське мовлення, "вирішили розпочати формування громадської ради при комітеті з прийому заявок. У пріоритетах також іномовлення та прозорість держфінансів".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп розглядає можливість зупинення постачань американської зброї в Україну до відходу Зеленського з посади - ЗМІ

За прем'єрства Карні підтримка України з боку Канади продовжуватиметься - Мережко

Ексголову ЦБ Канади Карні обрано прем'єр-міністром країни

Тимошенко закликала Раду відреагувати на заяву голови німецької розвідки про необхідність продовжувати війну ще 5 років

Президент Єврокомісії: Рішення про роль ЄС в мирній угоді буде знайдено у співпраці з Києвом

Трамп планує вивести американські війська з Німеччини в Угорщину – ЗМІ

Міністр фінансів США: Саме Європа має дати гарантії безпеки для України

Республіканці вимагають від Трампа відновлення військової та розвідувальної допомоги Україні

Більшість українців вважають санкції щодо Порошенка відволіканням уваги або тиском на опозицію – опитування КМІС

Туреччина підтримує ініціативу щодо якнайшвидшого припинення вогню й атак у повітрі та на морі у війні РФ проти України – Ердоган

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА