Інтерфакс-Україна
10:50 09.12.2014

Депутати від Радикальної партії заблокували трибуну ВР

1 хв читати
Депутати від Радикальної партії заблокували трибуну ВР

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка заблокували трибуну з вимогою зняти з керівних посад у парламентських комітетах народних депутатів, які голосували за закони 16 січня.

"Фракція Радикальної партії Олега Ляшка блокує трибуну", - сказав глава фракції О. Ляшко з трибуни.

Він наголосив: "Фракція Радикальної партії Олега Ляшка вимагає прийняти зміни в постанову про формування комітетів, згідно з якими передбачаються звільнення з усіх керівних посад комітетів депутатів, які голосували 16 січня".

У відповідь на заяву О. Ляшка спікер парламенту Володимир Гройсман запропонував заслухати питання порядку денного на вівторок, а потім внести до порядку денного проект постанови, запропонований О. Ляшком.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", депутати з цієї фракції обступили трибуну парламенту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

Зеленський на "Рамштайн" закликав партнерів прискорити процес координації Коаліції охочих

Головна надія РФ на перемогу полягає в тому, щоб США припинили допомогу Україні - CSIS

Сейм Польщі розгляне вотум довіри уряду Туска 11 червня – ЗМІ

США не визначилися щодо подальшої військової підтримки Україні, бо Трамп зацікавлений у завершенні війни – постпред при НАТО

Результати президентських виборів у Польщі вплинуть на майбутні парламентські вибори - заступник голови фракції "Голос"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА