Вашингтон може в разі потреби розширити санкції проти РФ – заступник міністра фінансів США

Влада США готова посилити обмежувальні заходи проти Росії в разі потреби, повідомило в четвер агентство Bloomberg із посиланням на заяву заступника міністра фінансів США Девіда Коена.
"Ми готові зберегти цей тиск (на Росію - ІФ) та збільшити його в разі потреби - доти, доки Росія не почне дотримуватися своїх зобов'язань і в Україні не відновиться мир", - наводить агентство слова американського чиновника.
За словами Д.Коена, "немає сумнівів у тому, що санкції проти РФ призвели до значних втрат російських компаній і російської економіки загалом".
Заступник міністра фінансів додав, що російські компанії, що входять до списку санкцій, тепер мають чималі проблеми й багато хто змушений був звернутися до влади по допомогу.