Інтерфакс-Україна
15:31 16.12.2014

"Енергоатом" розраховує вже за кілька років переробляти ВЯП на потужностях Areva

1 хв читати

Держпідприємство НАЕК "Енергоатом" розраховує, що вже за кілька років з'явиться можливість вивезення і переробки відпрацьованого ядерного палива (ВЯП) на потужностях компанії Areva у Франції, повідомив президент НАЕК Юрій Недашковський.

"Ми розраховуємо, що вже за кілька років ми матимемо таку альтернативу і можливість вивезення туди відпрацьованого палива, і російського виробництва, і компанії Westinghouse", - сказав він журналістам під час французько-українського ядерного бізнес-форуму, що відбувається в Києві у вівторок.

Ю.Недашковський нагадав, що відповідну можливість може бути реалізовано у рамках раніше підписаної угоди з Areva про концептуальне дослідження.

"З Areva у нас підписано відповідну угоду про концептуальне дослідження, і ми розглядаємо як один з диверсифікаційних варіантів - постачання ВЯП на підприємства Areva", - додав він.

Як повідомлялося, нині Україна переробляє та зберігає ВЯП виключно в Росії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Корнієнко: вірю, що у Раді будуть голоси за ратифікацію угоди між США та Україною про копалини

Орбан різко відповів Зеленському відносно вступу України до ЄС

Сіярто про блокування Угорщиною вступу України до ЄС: Київ має обирати відповідний тон

Зеленський: В Угорщині 70% людей за вступ України в ЄС, не треба нас втягувати у свої вибори

Трамп запропонував збільшити оборонний бюджет до $1,01 трлн у 2026 фінроці, скоротити невійськові видатки

ЄС конфіскує мільярди російських активів для компенсації західним інвесторам - Reuters

Сибіга: Україна наполягає на посиленні тиску на РФ, її короткочасні перемир"я – це тільки маніпуляції

Яценюк про угоду щодо корисних копалин: історичне визнання війни росії проти України

Угода про партнерство надсилає РФ сигнал про зацікавленість США у довгостроковому успіху України – Білий дім

Угода допоможе США домінувати у сфері штучного інтелекту, а Україні надасть доступ до передових технологій видобутку корисних копалин – сенатор Грем

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА