Інтерфакс-Україна
10:18 17.12.2014

Україна в листопаді скоротила використання газу на 4,4%, вугілля - на 28,4% - Держстат

1 хв читати
Україна в листопаді скоротила використання газу на 4,4%, вугілля - на 28,4% - Держстат

Україна в листопаді 2014 року скоротила використання природного газу на 4,4%, порівняно з аналогічним періодом 2013 року - до 4 млрд 243,8 млн куб. м, повідомила Державна служба статистики.

При цьому країна використала кам'яного вугілля на 28,4% менше, ніж у листопаді 2013 (4 млн 148 тис. тонн), нафти і газоконденсату - на 48,1% менше (221,4 тис. тонн).

Використання важкого паливного мазуту в листопаді-2014 порівняно з аналогічним торішнім періодом знизилося на 41,3% - до 10,1 тис. тонн, бензину - на 24,9%, до 51,5 тис. тонн, дизпалива - на 24,9%, до 304,9 тис. тонн (дані щодо бензину й дизпалив а на веден о без урахування продажів населенню через АЗС).

За даними Держстату, залишки вугілля в листопаді знизилися на 15,1% порівняно з попереднім місяцем - до 5,001 млн тонн (на 40,4% менше від запасів на ту саму дату 2013 року). При цьому залишки нафти й газоконденсату скоротилися на 11% - до 129,9 тис. тонн (на 44,4% менше), важкого паливного мазуту - зросли на 4,6%, до 233,9 тис. тонн (на 10,1% більше). Залишки бензину зменшилися на 0,1% - до 200,7 тис. тонн (що на 5,6% менше), а залишки ДТ, навпаки, зросли на 0,2% - до 311,7 тис. тонн (на 13,3% менше).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА